babule

Jak nejlépe loupat rajčata?

Nejlepší odpověď
annas

Já to dělám takto:
Rajčata vložím do hrnce a do konvice dám ohřát dostatečné množství vody. Když voda začne vřít, zaliju rajčata. Nechám je několik minut ponořená pod vodou.
Potom je scedím, poliju studenou vodou a nechám trochu vychladnout, abych je mohla vzít do ruky.
Po chvíli vodu vyliju a z rajčat slupku jednoduše sloupnu.

Další odpovědi
panenka

Zde v odkaze vám zasílám Video jak loupat rajčata tak se podívejte.

Zdroj: http://www.ape­titonline.cz/ti­py-triky/1188-jak-na-to-loupani-rajcat.html

elektrikář

Ponořením do vařící vody. Nejlépe v nějakém cedníku v restauraci používali koš z friťáku.
Jdou najednou vyndat když slupka začne praskat. Schladit pod studenou vodou a slupku stáhnout.