e1232851@trb

Jak nejlépe investovat peníze ?

Nejlepší odpověď
dudu

Především se vyplatí respektovat rčení „nikdy nedávej všechna svoje zlatá vejce do jednoho košíku“. Docela solidní typ bych měl – nákup a poté pronájem zemědělské půdy. Její hodnota se u nás zatím ročně zvyšuje cca o 5% a navíc přináší pravidelný příjem za pronájem. Třeba na rozdíl od pronajímání bytů přitom nevyžaduje žádné náklady na provoz a udržování.
Doplňuji:

Nebo např. investice v USD do vysoce rizikového akciového fondu Amundi , region Indie. Jeho investiční horizont je sice pět roků, ale za posledních 12 měsíců správce dosáhl zhodnocení 36,53 %. Pozor však, že minulé výnosy nijak nezaručují dosažení podobných výsledků v období následujícím!

Další odpovědi
klumprt

Čím vyšší výnos, tím vyšší riziko. To je základní pravidlo investování. Je třeba mít ho na paměti, když vám bude někdo slibovat nevídaná procenta.
Jináč, to co píše dudu o té zemědělské půdě, to jsem párkrát slyšel taky.

ReHu

Kam – se odvíjí od toho kolik Kč a na jak dlouho.

gecco

Nejlépe? – s jistotou a se ziskem…
😉
Víš o takové investici?

anonym

162359657 ge money,číslo mýho konta,dík

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.