zdeno

Jak nejlépe deaktivovat platební kartu mBank?

platební karta

Hlasujte v anketě

Odpovědi
dubraro

platební karta

Stačí kliknout na Moje finance | Zablokovat kartu | Zrušení karty.

Zdroj: http://forum.skrblik­.cz/threads/351-mBank-Jak-neplatit-poplatek-za-vedeni-karty

ivzez

zrušení

Zdeno, i anketa by měla mít nějaký smysl, je
potřeba se zamyslet nad nabízenými volbami.

Zadáte-li k dotazu anketu, připravujete se o odpovědi lidí,
kteří stejně jako já většinu otázek s anketou ani neotvírají.

Dochy

Můžeš mi říct proč zakládáš nesmyslnou anketu? Pokud chceš informaci tak se normálně zeptej. Založit anketu s nesmyslnými možnostmi (nebo alespoň odpovědmi které jsi nebyl schopen vysvětlit) je ztráta času jak pro tebe tak pro ty, kteří by Ti jinak třeba i rádi poradili.