beer

Jak nejlépe a jednoduše vyhledávat informace na internetu a jaká volit slova?

Vidím neustále, že mnoho tázajících neumí správně vyhledávat na netu a ptá se proto zbytečně (jiní ze sebe dělají hlupáčky jen aby se ptali, což neřešme). Sám s tím problémy nemám, nechávám reakce na Vás..

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to otázka výběru vhodného slova a pojmenování hledaného problému nebo věci.
Vyhledáváč víc než z poloviny napovídá. Předhazuje témata příbuzná klíčovému slovu.

Těžko očekávat od osoby která neumí ani položit otázku, aby uměla modifikovat tázací slova.
Zato mobilovat a hrát na PC dovede a ani to někdy ne.
A možná že voní, nebo si to o sobě alespoň myslí !!!

Další odpovědi
www

Dobrá otázka a ještě ji nikdo takto nepoložil, což je zajímavé 😁

  1. Na všeobecné otázky je nejlepší vyhledávač Google
  2. Nemusím psát háčky, čárky, velká písmena, překlepy mně vyhledávač sám opraví
  3. Pořádně si rozmyslím co chci vlastně najít
  4. Podle toho volím správná tzv. klíčová slova a neskloňuji je, neodděluji je ani čárkou, napíši vedle sebe a pak to vyhledám.
  5. Z nalezených výsledků vyberu co potřebuji.
  6. Nejsem-li plně spokojen, upravím klíčová slova

led

Je to tým, že dosť ľudí si nevie rozmyslieť, čo vlastne chcú.
Riešenie:
Ak neviem presne slová, položím otázku, ako by som sa niekoho pýtala, vyhľadávač si z toho už niečo vyberie. A z toho množstva ponúk si už snáď niečo vyberiem.
Každý vyhľadávač si aj tak kontroluje vaše všetky otázky, hľadania a prispôsobuje sa vašemu mysleniu.
Pozrite si článok, nejde tu len o Facebook ale i o Google a iné vyhľadávače:
http://www.zi­ve.cz/clanky/fa­cebook-nas-sleduje-a-take-vsichni-ostatni/sc-3-a-159631/default­.aspx#utm_medi­um=newsletter&ut­m_source=zive