peterson

Jak nejkvalitněji digitálně propojit elektroniku zn.Panasonic?

Jak mám nejkvalitněji a v digi propojit TV TX-P50X10E s DVD record. DMR-EX81SEG-K se systémem zvuku dom.kina SC-PT560. Mám na mysli,abych plně zdigitalizoval obraz i zvuk. Kabely HDMI,OPT. i SCART již mám. A jse zeptám,je nutné propojovat i sat.přijímač zn. TOPFIELD,když DVD record. podporuje příjem služeb DVB-S. Pokud to není nutné,budu tím o nějaké další využití ošizen,nebo budu moc nahrávat i sledovat daný program??? Vřele děkuji za radu a přeji hodně štěstí všem.

Odpovědi
faktor82

Výhodou propojení se satelitním přijímačem i DVD rekordérem může být, pokud satelitní přijímač umožňuje příjem HD programů. Navíc i pokud chcete jeden program nahrávat a druhý sledovat. Ovšem, tady by bylo potřeba i jiné LNB na parabole.