Jak nejjednodušeji opravit opadanou omítku na garáži,je možné vyspravit lepidlem a perlinkou a potom přetáhnout pucovko

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že je potřeba ji oťukat, prostě zjistit, kde je „odlepená“ od zdi.
Potom doplnit mezery a jak píšeš.

Další odpovědi
drtic

je výc možností a levnějších

Zdroj: muj profil drtic34

elektrikář

Nejlépe zajistit aby zdivo nevlhlo. Pokud je kvalitní omítka tak jí schazuje voda která v ní v zimně mrzne.Nejlepší je oklepat a udělat znova. Zalepování lepidlem je jen kosmetické zkrášlení. Nespojí omítku z podkladem a po první zimně to spadne znova.