ten který je

Jak nejdéle jste čekali?

Jak nejdéle jste čekali když jste si objednali nějaké zboží z e-shopu?

Nejlepší odpověď
BEAES

Většinou všichni odesílají druhý den po zaplacení, nejdéle jsem čekala, i když jsem částku uhradila asi 10 dní, paní prý byla na dovolené. Nakupovala jsem na Aukru.

Další odpovědi
iceT

Objednala jsem si DVD film,cekala jsem skoro mesic,ale v podminkach to meli vyhrazeno,ze dodaci lhuta je az 4 tydny,takze myslim,ze to bylo v poradku.

rybíz

Čekal jsem na dig. foťák asi týden.

anonym

Tak těch 10 dní. Bylo to zrcadlo poštou.

Zdroj: skrinky-zrcadla.cz

kazisvět

před 2 roky jsem si koncem října objednal vánoční dárky na Vltava.cz, dorazilo vše až v lednu. Dnes už je situace lepší, ale taky mám jednu nedobrou zkušenost z poslední doby: v polovině července jsem si objednal zboží údajně „skladem“ na kasa.cz, dorazilo v druhém zářijovém týdnu.