Výstižné je toto:
Jeff Foxworthy a jeho desatero

Jeff Foxworthy je americký komik, televizní a rozhlasový bavič a také autor, který se pozastavuje nad tím, že (citace):

„Je to zvláštní – můžete dělat vtipy na katolíky, papeže, židy, křesťany, Irčany, Italy, Poláky a bůhví na koho ještě, ale je (prý) necitlivé, když vtipkujete o muslimech. Jsem přesvědčen, že čím dřív budeme mít všichni stejné měřítko a pravidla pro všechny, tím bude lépe“. A nabízí své desatero:

  1. Jestli se živíte rafinováním heroinu, přitom ale máte morální námitky vůči alkoholu, asi jste muslim.
  2. Pokud máte samopal za 3 tisíce dolarů a odpalovací zařízení raket za 5 tisíc, a přitom si nemůžete dovolit koupit boty, asi jste muslim.
  3. Jestli máte víc manželek než zubů, asi jste muslim.
  4. Jestli si utíráte zadek holou rukou, ale vepřové považujete za nečisté, asi jste muslim.
  5. Jestli si myslíte, že vesty existují jen ve dvou provedeních – neprůstřelné a sebevražedné našlapané výbušninami s hřebíky a ložiskovými kuličkami, asi jste muslim.
  6. Pokud si nemůžete vzpomenout na nikoho, komu jste ještě nevyhlásil džihád, asi jste muslim.
  7. Jestli se domníváte, že televize je nebezpečná a přitom běžně v šatech nosíte výbušniny, asi jste muslim.
  8. Pokud jste ohromen odhalením, že mobilní telefon může sloužit i k jinému účelu, než k odpálení bomb u silnic, asi jste muslim.
  9. Jestliže nemáte nic proti ženám a myslíte si, že každý muž by měl vlastnit alespoň čtyři, asi jste muslim.
  10. Jestliže shledáte, že toto vše, co tady říkám, je urážlivé či rasistické, a nepošlete to dál, asi jste muslim.

Muslimské záhady
Každý se diví, proč jsou muslimští teroristé schopni tak rychle spáchat sebevraždu.

  • žádné Vánoce
  • žádná televize
  • žádné nahé ženy
  • žádný fotbal
  • žádné jídlo z vepřového masa
  • žádné hot-dogy
  • žádné burgry
  • žádné pivo
  • hadry jako šaty
  • ručníky jako klobouky
  • stále kvílící idiot na věži
  • víc než jedna žena
  • víc než jedna tchyně
  • nesmíte se holit
  • vaše žena se nesmí holit
  • nesmíte smýt smrad osla
  • vaříte na velbloudím trusu
  • vaši ženu vám vybere někdo jiný
  • vaše žena smrdí hůř než váš osel

Na to jim řeknou, že až zemřou, všechno se zlepší. Není to dobré a může to být i o hodně horší.

MUSLIMOVÉ NEJSOU ŠŤASTNÍ!
Nejsou šťastní v Gáze…
Nejsou šťastní v Egyptě…
Nejsou šťastní v Libyi…
Nejsou šťastní v Maroku…
Nejsou šťastní v Íránu…
Nejsou šťastní v Iráku…
Nejsou šťastní v Jemenu…
Nejsou šťastní v Afghánistánu…
Nejsou šťastní v Pákistánu…
Nejsou šťastní v Sýrii…
Nejsou šťastní v Libanonu
TAK, KDE VLASTNĚ JSOU ŠŤASTNÍ?
Jsou šťastní v USA
Jsou šťastní v Austrálii …
Jsou šťastní v Kanadě …
Jsou šťastní v Anglii …
Jsou šťastní ve Francii …
Jsou šťastní v Itálii …
Jsou šťastní v Německu …
Jsou šťastní ve Švédsku …
Jsou šťastní v Norsku …
Jsou šťastní v Holandsku …
Jsou šťastní v Dánsku …

V zásadě jsou šťastní v každé zemi, která není muslimská a nešťastní v každé zemi, která muslimská je!

A KOHO Z TOHO VINÍ?
Islám ne.
Nikoho z jeho vůdců.
Ani sami sebe.
VINÍ Z TOHO ZEMĚ, KDE JSOU ŠŤASTNÍ!
Chtějí měnit ty země tak, aby byly jako… ZEMĚ, Z KTERÝCH PŘIŠLI, A KDE BYLI NEŠŤASTNÍ!

Další odpovědi
anonym

Volbami…
A úkolováním a kontrolováním zvolených.
___
Demokracie spočívá nejen v tom, že lid(é) může (mohou) rozhodovat, ale hlavně v tom, že za svá rozhodnutí zodpovídá(ají).
Např. dost lidí se nyní ´mlátí do hlavy´, že volili toho kandidáta, který je dnes prezidentem. Ale nemlátí se dost(atečně), příště by podobného volili zase. Jsou nezodpovědní.
A pokud bude nezodpovědných dostatek, dočkáme se, možná, i Šaríji.

www

Zcela normálně, zákonem.
Není to diskriminace, chceš-li žít zde, tedy ano, ale podle našich zákonů. Nic složitého 🙂

Nuk nuk

Jako běžný občan jedině vhodně zvolenými stranami – těmi, které se na tento problém otevřeně zaměřují, peticemi a jasným projevováním svého názoru. Je potřeba připomínat naší vládě, že konkrétní body práva Šaríia jsou u nás protizákonné, a že muslimům u nás jaksi nejde jen o to, postavit si mešitu.
V českých zákonech není ta hrozba zetím tak silná, jako na západ od nás, kde muslimů žije už několik milionů, ale i tak tu je.

arygnoc

nedá sa to, aspoň pri súčasnom ponímaní demokracie vo svete (rozumej západnom).
demokracia si ako ideológia predstavuje, že bude vyhovené v prospech spoločnosti všetkým, čo je v praxi blud.

či chceme, alebo nie, demokracia ako taká už fakticky neexistuje dnes (zákazy, zákazy, zákazy), takže je iba otázkou času, kedy bude nastolená diktatúra.

otázne je, či to bude diktatúra oligarchická, politická, nacionálna alebo náboženská.

všetko môže zvrátiť napr. katastrofa globálneho charakteru, kedy môže nastúpiť i iná diktatúra (napr. matriarchiát, patriarchiát), resp. anarchia.

kroky smerujúce k nastoleniu globálnej diktatúry vidíme veľmi zreteľne už dnes, islam je relatívne na úspešnej ceste k jej nastoleniu.

honza19hk

Když se neumí přizpůsobit našim zvyklostem tak je odsud vyrazit.Anebo pro ně zavést víza.