Jak něco najít na google earth ?

např. Jaký je momentálnš čas na Big Benu ? apod, popřípadě dají se na něm najít historické mapy ? Potřebuji možná trochu obšírnější popis… Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No, momentální čas to určitě nebude.
Google earth je satelitní mapa. Ano, najdeš tam zmiňovaný Big Ben, ale všimni si, že při přibližování se v určité chvíli objeví v levé spodní části obrazovky datum snímku. Já co koukal na bydliště, tak to bylo myslím 4.března 2008
Takže pomocí myši si můžeš pohled naklonit a možná při dobrém přiblížení a pohledu uvidíš čas, ale ten jaký byl v době pořízení snímku.
Máš auto? Zkus ho najít. Já to své našel jak parkuje pod barákem :D.