AAmila

Jak nechat poslat a kam fotky na vytisknuti?

Prosim vas mohl byste mi nekdo poradit jak a kam poslat fotky, nafocene zrcadlovkou na vytisknuti? Poradte mi nejakou firmu popripade jak dlouho to vse trva?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkus fotolab.cz.

Další odpovědi
Hans51

S přítelkyní chodíme tisknout fotografie do DM drogerie, mají tam samoobslužný stánek. Stačí si fotky nahrát na flash disk, vybrat formát, vytištěné jsou téměř okamžitě a pak už jen u pokladny zaplatit 😉

gecco

Záleží na požadované kvalitě – při ´pohlednicové´ velikosti je to skoro jedno, automaty jsou v kdekteré drogerii či fotolabu…
A4 a větší si nechávám dělat ve FotoŠkoda.
😉

lexx

zkopírovat soubory (fotky) na flešku a zanést do nejbližšího fotoateliéru ke zpracování,
doma tisknout na barvu se nevyplácí, drahé tonery a papír