lukrayon

jak nechat načíst na YT videa ?

Zkusil jsem YT center ale i s tím se mi většinou videa nenačtou do mezipaměti ale s tímto (YT center) mám zas problémy jako že vidím jen 2/3 stránky prostě když dám vyhladat video první jedno dvě jsou prostě jakoby pod lištou vyhladávání ale nejde na ně kliknou , tak jak s tím dál …

Odpovědi
dnb

Mě se videa taky na YT nenačítají sami, vždy jen jedno. Používám prohlížeč OPERA a ten to dělá proto, aby více stahovaných videí nespomalovaly chod stránek (např. při pomalejším připojení). Jinak se to dá v nastavení OPERY změnit. Internet Explorer mi načítá videa všechny.