Weroniq

jak nechat doma dozrát tropické ovoce?

občas zkouším koupit nějaké netradiční ovoce – mango, papáju, granátové jablko a další, ale většinou je to v obchodě ještě nedozrálé a pak to není vůbec sladké a dobré.. co s tím? a jak poznám, že už je to akorát?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ono tím, že je tzv podtržené nikdy nebude mít takovou chuť jakou by mělo mít . Když ho koupíš tam kde rostě je to úžasná chuť.

tato stránka je moc fajn poznáš vše o ovoci,
http://exoticke-ovoce.coajak.cz/
jak se má nakupovat, podávat vše o něm tak si to pěkně proštuduj