Fienir

Jak nebýt ubožák?

Dost často se mi stává, když vidím něco smutného, tak cítím taky trochu smutek. Naopak, když uvidím něco dojemného, vyvolává to dost silné pocity. Pak navenek můžu vypadat jako ubožák a slaboch. Dají se tyto pocity oslabit nebo odstranit?

Nejlepší odpověď
fcoop

Klíídek.
To známé:„Muži nepláčou“....­...........to je strašlivá pitomost.
Snad jediný chlap,který občas nezaslzí, je Chuck Norris.
Ani když krájí cibuli.......­..naopak…to brečí cibule.
Ale to je prostě starý,známý Chuck.

Další odpovědi
iceT

Dávat najevo pocity není známkou ubohosti. Odstranit nelze, pouze omezit dojemné situace.

Agneta

Třeba když se zamiluješ:D

lexx

nedají, tento software je vrozený

anonym

Nebýt „u boha“.

Šidlo

úbožiak sa hanbí, že nejaké pocity má

ono, plakať nad každým mačiatkom a bábätkom a dávať do jednej vety tri zdrobneliny je trápne a nezrelé......­.u všetkých pohlaví…ale nie vyslovene úbohé

Kelt

Můžeš se vytrénovat, v každé situaci se můžeš chovat a tvářit, jak si budeš přát- třeba zemětřesení, požár, masové vraždy a pod se ti mohou zdát normální a ty budeš drsňák, budeš-li chtít. Na druhé straně můžeš týden brečet, když uvidíš jak jí pavouk mouchu a pod.
Buď rád za své pocity, ale můžeš to změnit. Dej se třeba na sport a snaž se překonat sám sebe.