Jak nebýt troll?

Nejlepší odpověď
annas

Znám vás jen z Odpovědí, ale vůbec mně nenapadlo, že byste byl troll.

1. Skřítek nebo obr určitě nejste. Musel byste žít někde ve skandidávských lesích, horách i u moře. Ale vyvolat bouři, poručit větru určitě neumíte.

2. Ale přiznávám, že jsem nevěděla, že v současnosti troll = je výraz z internetového slangu, který v diskusích provokuje, uráží , chce vyprovokovat ostatní k odezvě, nebo narušit diskusi. Takže ani v tomto smyslu vás za trolla nepovažuji.

Jak se zbavit tohoto pocitu? Myslet pozitivně… bude mít něco ještě význam za několik let? Je to jen momentální stav … Jakákoliv negativní myšlenka se vrátí zpátky jako zkušenost. Je to jako hod bumerangem. Někdy je to těžké.

Vyšleš negativní myšlenku, vrátí se ti zpátky jako zkušenost.

Další odpovědi
zzzzz

🙂 však nejsi:-)))

marci1

Na trollování jsou tu jiní. Mohli by se leccos zajímavého a poučného dozvědět, ale raději budou za „trolla“. Škoda. 🙂

Pepa25

Teoreticky je to jasné: Kdo chce nebýt troll (provokatér), nesmí pokládat otázky s cílem vyvolání flameware, tzn. emotivní odezvy aspoň části diskutujících …