Jak nebo čím směšovat zvuk ze dvou – 3 hudebních nástrojů → do počítače/Nahrá­vacího programu?

Chci prozatím vynechat směšovací pult který je drahý takže pro mé pokusy nevyužiji naplno a může na výstupu trochu šumět. Ale doporučení bych uvítal. Vstup zvuku do pc 3× malý jack, Realtek HD → záznam. Mohu použít zároveň 3 různé vstupy se stejnou konfigurací Vstup vnějšího zdroje. Který program tohle umí? Smísit
1' nástroj – rytmus
2' nástroj – chord
3' nástroj – solo

Nejlepší odpověď
PostApMan

Chápu Vás správně ,že máte zvukovou kartu, která podporuje 3 vstupy-záznam ?
Pokud ano, součástí karty by měl být program schopný tři různé stopy zaznamenávat. Následně už stačí jen v grabovacím program tři stopy spojit (ten naleznete na slunecnice.cz)