Jak nebo čím se snažíte zvládnout stresovou situaci?

Nejlepší odpověď
tojsemjá

Mě pomáhá práce a vůbec nějaká činnost.Když mám stres mám nejvíc naklizeno.

Další odpovědi
Michal

Asertivním přístupem a klidem.Má smysl být i důrazný tam,kde to má cenu.

verka

Musím pryč od lidí a modlím se aby to odeznělo.

Honzucha

Já i když jsem situaci nechtěl zvládnout, tak sem ji vždycky přežil. Tak se toho názoru držím dodnes. Většinou jsem míval stresy ze školy nebo z vojny. Teď už je to pohoda, když už člověk nemusí navštěvovat ty nesmysly.

Martina S.

Cigaretou nebo raději dvěma.

lorja

Jde mi to těžce,ale trénuji.Když se stanu středem pozornosti,zčer­venám a to je pro mě větší problém.Peru se s ním zatím bezvýsledně.