Zlatý

Jak nazýváte svůj protějšek?

K otázce mne inspiroval Butani (má doma svou starou, či babu :-)
Můj manžel má 180 kg a skoro 2 metry. Tuhle jsem v obchoďáku vybírala nějakou láhev jako dárek a volám na něj: "Co myslíš tohle, lásko?" Paní, která stála opodál, málem upadla, když viděla, že na toho obra volám "lásko".
Jinak mu ale říkám jménem. On mí říká zásadně "puso" :-) a já si z toho už dělám trošku srandu, ale beru to, líp než ta moje kr...., ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

tak ta moje se menuje klára, takže na ni v klidu volám krávo ;D a bere to dobře ;D třeba na ni ještě volám číčo ;D
dobrá historka ;D

Bronzový

Můj partner má taky 2 metry, já mám 174, takže si občas přijdu, jako že se vede s opičkou (se mnou.. :D).
Jinak si říkáme Broučí - pořád a oba vzájemně .. :D Nevím ani, jak to vzniklo... Občas Šmoulo, Lásko a Miláčku.. On mě Žížalko.. v zásadě nejčastěji po Broučím ... :D
Nesnáším, oslovení stará, mladá, baba.... Ale pokud to oslovované dámě nevadí, tak proč by ne... :o)))

Zlatý

Manželce říkám bábo a ona mě dědku.

Zlatý

Dadynko, dráha, babčo, babuš a varováním je oslovení Dagmar!!

Stříbrný

Tak můj přítel nesnáší, když mu říkám jeho jménem, i když je to zdrobnělina.
Vyžaduje po mně nějaké "hezčí" výrazy. Takže to je to klasické lásko, miláčku nebo pipí, bibí a takovýhle blbosti =D.

Zlatý

Říkáme si jenom jmény. A mě to někdy mrzí. Ale nějak si neumím představit, že řeším s manželem, že si odteď budeme říkat jinak.

Bronzový

A to ještě nevíte, že abych eliminoval svou zbytečnou námahu, tak udílím pokyny ve zkratkových slovech, např.

boka = báBO, KAfe
boro = báBO, ROhlíky (když jde nakoupit)
bobr = báBO, BRounoc (když jdu spát)
atd.

Ale "stará" ji neoslovuji, to pouze když o ní hovořím ve třetí osobě. Máme to mezi sebou vyřešené, ona jako tříčtvrteční chlap chápe, že všechny bytosti ženského pohlaví, které jsou starší než já, označuji jako "báby". A ona je starší o 2,5 roku (a dokonce jí je už 32 let). :))

Své ženě říkám už dva roky jahůdko,a ona mě nazívá podle toho jakou má náladu,někdy řekne medvěde,jindy stoupo nebo mazlíku či miláčku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.