huxa

Jak nazvat slušně člověka, který brání a peněžně podporuje zloděje?

Nejlepší odpověď
celie

Tydýt

Další odpovědi
zjentek

mecenáš! ..je to dost slušné?
mám příklady, ale to bys vědět nechtěl ,)

autacek

Český stát ? 😉

(stát jsme my)

anonym

Já bych se nehamovala a nazvala takového hajzla otevřeně a neslušně tak, jak to v takovém případě cítím. Ostatně ani debil, magor, či hajzl není snad slovo neslušné, pokud je nepoužiji jako nadávku. Ovšem také se dá vyjít z postavení, které takový člověk vůči zloději má, čili může být „příbuzný“, „spřízněný“, nebo jenom „pomýlený“.

ponovotny

slušný člověk nepodporuje ani nebráníí zloděje, vyjímkou snad může být,když by se jednalo o zlodějovu matku, nebo by zloděj byl Jánošík
Doplňuji:
řekl bych že nejslušnější je ŠMEJD

Reezo

politik a ministr? 🙂