Jak nazvat blog pro sociálně slabé?

Název by měl být slušný a krátký a hodně používaný, většina hrubých slov jako; socky, ubožáci, bezdomovci, lůza, spodina, atd. mě nevyhovuje? Krize se zvětšuje a je třeba těmto lidem pomoci a jaký název takovému člověku by vyhovoval?
Doplňuji:
social.wp.cz
Tak už jsem to vyřešil

Nejlepší odpověď
anonym

Obávám se, že nepůjde o blog pro sociálně slabé. Ti nejspíš nebudou mít peníze na internet ani na počítač. Svůj blog už určitě máš, tak proč chceš další?

Další odpovědi
bolak

Jednoduše, tak aby nezabíral zbytečné místo na netu. Blog Sociálně Slabých > Blog SS.

Návštěvnost budeš mít určitě vysokou.

Michal Kole

mě taky nic slušného nenapadá 🙂

Asi by bylo nejlepší si vzít slovník synonym a k tomu sprostému slovu si najít slušné a ke každému slušnému další synonyma

jinýmy slovy styl letadlo

http://www.slovnik-synonym.cz/

verka

…a kdo je sociálně silný? Krize se zvětšuje?