Jak naznačit příteli aby zhubl? Ale zároven nechci aby se urazil…

Nejlepší odpověď
dědapetr

manželce jsem řekl že poteřbuji zhodit pár kilo ,ale že to sám nezvládnu že podřebuji pomoct a podporu jestli by to nemohla zkusit semnou a zabralo to ona zhodila víc jako já.

Další odpovědi
Terryle

Zkus ho vylákat k nějaké společné aktivitě (sport, plavání, běhání, turistika) – vymluv se, že když je člověk sám, není to ono. Nebo ke společné změně jídelníčku. Zaonač to, že chceš začít zdravěji žít a zkus si udělat legraci, že jemu by to taky neuškodilo…

Nebo to říct upřímně a na rovinu. Musíš vědět, co přijme líp – záleží to na každým člověku…

tom004

Jestli je to opravdu přítel (kamarád),tak je nejlepší upřímnost.

led

Kúpte mu o číslo menšiu košeľu, nohavice…
„miláčik, ty si pribral?…“

dudu

A co to vzít oklikou přes chlapskou ješitnost. Domlute se s několika kamarádkami, aby Vašemu drahouškovi s úsměvem číslo osm třeba položily otázku „poslouchej ....., nepřibral si, podívej se na to svoje břicho, dělej s tím něco, nebo budeš za chvílií vypadat jak nějakej páprda!“

hanulka11

já bych to hnala přes zdravotní potíže, podívej …Nenabral jsi nějaké kilíčko? Oni si tě zdravotní problémy najdou a nehodláš jim předejít? My to spolu zvládneme co říkáš?