obyč holka

Jak naznačit klukovi, který chodí o třídu výš, že ho má ráda moje kamarádka?

Nechci totiž abych jí ho někdo nepřebral.

Původní otázka
Jak naznačit klukovi o třídu víš že moje kamarádka ho má ráda ?

Odpovědi
Drap

Nikdo ho nemůže nikomu přebrat pokud on o tom neví. Naznačení nemusí stačit, co když to nepochopí. Nejlepší by bylo říct mu to.

MobilManiak

Co třeba aby ta holka s ním navázala kontakt sama? A že se jí líbí je dost povrchní věc, evidentně se neznají a tak navazování vztahu by bylo zbytečné, když to může být vůl atd.

iceT

Doporučila bych raději Bravo poradnu, to časopis a snad má i webové stránky, pro -náctileté
tam se dozvíš všechno

ivzez

Už včera jsem ti odpověděla, že nemáš nic naznačovat,
zásadně všechno na rovinu.

Včera jsem jednu tvou otázku nahlásila jako duplicitní
a totéž udělám se všemi dalšími otázkami opakujícími
totéž téma.

Pro příště:
Před vložením otázky si zopakuj češtinu!

Nebo tě opravdu máme považovat za nepřejícnou kamarádku,
která své kamarádce přeje, aby jí některá jiná přebrala kluka?
[Pozor na použití dvou záporů v jedné větě!]

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.