Ambrley

Jak navleknout tkanicku zpet do kapuce mikiny?

Ahoj, je mi to ponekud trapne, ale neznate nejaky figl na to, jak si s vyvleknutou tkanickou snadno poradit? dekuji

Nejlepší odpověď
Alesh

To je jednoduchý… zavírací špendlík. Jím propíchneš tkaničku, zavřeš ho a protáhneš ho tou dírou po obvodu kapuce a tu tkaničku ti vlastně táhne za sebou.

Další odpovědi
mosoj

Tak to by jsi dříve na vojně chodila s nahou pr… !
Tam byly na šňůrky trenýrky i pyžamo.
Doplňuji:
A určitě nikdo neměl zavírací špendlík český ani německý. Kus drátu se ale sehnat dalo.

led

doplním mosoja, použiť možno čokoľvek na čo sa dá zachytiť tkanička a zmestí sa do tunela na tkaničku kapuce, napríklad zápalka, drievko… V najhoršom prípade a trocha trpezlivosti, je možné použiť v prípade nutnosti aj väčší uzol na tkaničke.

terkakik

není to zavírací špendlík ale sichrhajska