Jak navázat z VOŠ na VŠ ?

Mám vystudovanou VOŠ technickou, dá se navázat na nějaké státní VŠ tak, aabych nemusel studovat znovu od prvního ročníku v bakalářském studiu?

Odpovědi
anonym

určitě dá, jen si musíte najít vš, na které je to umožněno. Co se týče technického zaměření, tak musíte hledat, to vám neřeknu. Jinak je to VOŠ – 3 roky, pak můžete přejít na VŠ, kde budete 1rok studovat na bakaláře a pak pokračovat klasicky 2 roky na další titul