franku

Jak naučit ženu poslouchat?

Nejlepší odpověď
vecernice

Žena není pes…

Další odpovědi
Neonka

… hudbu ? 🙂
Musíte jít sám příkladem . 🙂

Radak

Říkejte jí krásné věci, chvalte a bude poslouchat a jak ráda 🙂
A jestli umíte zpívat, tak máte vyhráno.

venkovan

Tady máš platební kartu, na ní x set tisíc Kč a kup si co chceš.
Nevěřím, že by takovou větu neposlouchala.

poa.li

Jedna známá mi řekla, že když mluvím klidným a tichým hlasem, tak mě prostě nevnímá. Prý vnímá , když mluvím razantně a rozhodně… Tak nějak…

sejtanka

Nijak,žena je zkrátka rebelka.

Jsemtady

Tam si musíš správně vybrat, musí tě mít o hodně raději než ty ji. Takové to hodné děvče, to poznáš, ale ty bývají velice často brzy vdané (Vždyť víme, co chceme – žádnou megeru, žádnou megeru, hlavně žádnou megeru.) Mno a pokud už jsi se oženil, tak to máš smolíka no.