Elk

Jak naučit psa.

Jakým způsobem se dá naučit, popřípadě zabavit štěně, které musí zůstat doma, když jsou majitelé v práci a ono pořád štěká? Díky.
Doplňuji:
Bohužel nevím, jestli má někdo možnost s ním jít ven. Jsou to noví nájemníci a psíka mají asi 3. den Ale snad si časem zvykne.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nabídněte sousedům,že se jim o štěňátko v době jejich nepřítomnosti postaráte.

Další odpovědi
ReHu

Štěká proto, že se bojí. Je svým způsobem vyvržené ze smečky a cítí nejistotu.
Hračky se z čas omrzí.
Nemůže se najít někdo, kdo by s ním přes den aspoň chvíli byl?
Doplňuji:
Zvykne si určitě. Kamarádka se přestěhovala a její fenečka taky pořád štěkala. Pak si zvykla už je v pohodě.
Vydržte.

elektrikář

Doporučit jim ať mu pustí radio neo televizi
cítí se opuštěné tak volá mámu.

dagry

Většinou pejsek časem pochopí, že se mu páneček vrátí a že sám nezůstane napořád. Ovšem modlete se, abyste nenarazili na psa „kreténa“ jakého má paní nade mnou (má jorkšíra). Ta když odejde tak pes řve a řve v jednom kuse, dokud se paní nevrátí. A jednou odjela na celý den a vrátila se až kolem půlnoci a věřte nebo ne, ten pes – debil – to opravdu celou dobu její nepřítomnosti proštěkal.
Tak mu pořídila kamaráda (jezevčíka). Tak po jejím odchodu štěkali dva !!. Časem se jezevčík zklidnil, ale ten jorkšír řve pořád.
Takže … pevné nervy. Já mám taky psa, ale co je moc, je moc.

kajka9

časem si zvykne,můj roční pejsek první dva měsíce doma kňučel i štěkal ale když pochopil že se vrátíme tak přestal.i teď ale občas kňučí