Pokročilý

Jak naučit partnera tančit?

Já tancuji velmi ráda. Jenže partner, i když absolvoval taneční a každý rok chodíme tak minimálně na 3 plesy, tak si pořád šlape to svoje zelí. Můžu mu vysvětlovat zlatě svatě, že musí pokrčit nohy v kolenou a nebýt jako sloup, že musí když je to polka udělat dva malé krůčky a ne jeden velký přešlap, ale je to marné. A on tvrdí, že se snaží,ale že to prostě líp nejde :-) Co s tím? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Takovéto věci se někdo učí snadno, někdo špatně. Zdokonalit se lze pouze cvičením. Doporučuji znovu taneční. Větčina tanečních škol pořádá kurzy i pro starší.

Další odpovědi:

Zlatý

Smířit se s tím - někteří lidi prostě pohybově nadaní nejsou a nenaučí se to. Někdo falešně zpívá, někdo při "tanci" šlape zelí. Já do tanečních ze stejného důvodu vůbec nešla, nejde mi to a hlavně mě to ukrutně nebaví. Kamarádka, co tančila profesionálně a chlubila se tím, že valčík naučí prostě každého, se mě snažila naučit základní valčíkový "čtverec" a nakonec to vzdala. Prý jsem unikát.

Zkuste na plesech tančit s někým jiným. Netančí třeba dobře a rád Váš bratr nebo nějaký kamarád? Nebylo by na tom nic zlého a Váš partner by to snad pochopil a možná by i byl rád, že se nebude muset "trápit"... :o}

Zlatý

Ak tancujete s "drevom" (nie každý počuje, cíti hudbu a vie sa podľa rytmu pohybovať), nenápadne ho veďte.
Je v tom určitá tréma, ktorú partner nevládze prekonať. Skúste si najprv tanečné variácie preskúšať doma, bez verejnosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.