Avatar uživatele
?!

Jak naučit jorkšíra vykonávat potřebu v bytě na jedno místo?

Je to pejsek,7 měsí­ců,máme ho doma 4měs. A stále čurá, kde ho napadne,občas také na přichystané noviny.Vždy ho za to pochválím,ale on se v tom radostí vyválí,co s ním?Trestat ho,když se vyčurá mimo noviny?Dík za radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT před 4878 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gnr54

Já mám Jorkšírku a také jsem jí učila čůrat doma.Výsledek bohužel žádný.Naučila jsem jí dělat potřebu venku a doma to prostě teď neudělá.Myslím si že na 7měs. je už pozdě ji to učit.Prý je to nejlepší od 6 neďěl.Bohužel jsem jí koupila na 4měs.a to už bylo pozdě.Hlavně ať vám čůrá aspoň venku.Držim palce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rybíz

Říká se, že se má štěněti do toho vyčuraného omáčet čumák a že to přestane dělat. Ale to platí u štěněte. V tomto věku je už asi pozdě, ale můžete to ještě vyzkoušet, třeba to pomůže a odnaučí se to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zuzka.kol.

vzdy kdyz se vycurava jinde tak ho honem preneste na to misto kde chcete aby vykonaval potrebu.Kdyz je na tom miste sam od sebe dejte mu dobrutku a pochvalte ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janichkah

Nechápu proč chcete aby vám pes čural doma ???!!!
To už fakt není normální, není to kočka, navíc york je teriér a ne čivava. Potřebuje běhat!!!!
Občas nechápů proč si někteří lide vůbec psi pořizují :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Mám 4 měsíční štěně kokra a pořídila jsem mu psí toaletu, aby mi nenadělal po celém bytě. Je to nízká plastiková vanička, kam se dávají takové papíry (něco jako plíny) a na to dávám lákadlo- kapičky pro psy, které je na to místo navede. Poptejte se ve zverimexu.

Zdroj: http://www.fut­terplatz.de/se­arch.php?sear­ch_glue=&maxse­archresults=0&se­arch_name=1&se­arch_artnr=1&se­arch_descripti­on=1&search_ca­tegory_buzzwor­ds=1&search_buz­zwords=1&sear­ch_artbez=1&se­arch_hanr=1&se­arch_category=1&se­arch_str=welpen­wc&referer=go­ogle_welpento­ilette

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mardub4

Pejsek by měl čurat venku, protože má potřebu tzv. značkování. Pracovní dobu – běžnou – vydrží. Pokud máte prac. dobu delší, tak na igelit dát noviny, na ně plínku na které jsou stopy po jeho čurání a hned bude vědět kam má jít a naučí se to. Ale fakt je nejlepší s ním jít ven. Jorkšír potřebuje moc a moc běhat. Není to vyložený gaučák.

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek