ncls55

Jak naučit Agapornise Růžohrdlého mluvit

jak naučit agapornise mluvit

Nejlepší odpověď
www

Mluvením na něj. Neustále a pořád 😉. Buď to vyjde, nebo ne. Důležitá je pochvala a odměna za každý náznak „slova“ z jeho strany.

Další odpovědi
karel4

no furt třeba hodinu na něj mluv to co chceš
pak mu dej otázku a on aby odpověděl a musíš mu ty slova říkat v otázce jako třeba Pepíku co si dáš a tedy řekneš odpověd cvič ho hodne dlouho

iwrana

Spíš počítejte s tím,že se mluvit nenaučí.Ale dá se hodně ochočit.Třeba ho můžete naučit,že vám na zavolání přiletí na rameno.Mluvit se naučí andulka.