Jak naučit 2 letého synka jíst???

Můj syn moc nechce jíst a v poslední době ubyl na váze 3 kg,musím vždy dělat cirkus kolem jídla,aby vůbec něco snědl,může to být od zubů stoliček?e i poslední dobou mrzutý.díky

Nejlepší odpověď
anonym

Když dvouleté dítě zhubne o 3 kila a odmítá jíst, jdu k lékaři. Ten už mi poví, jestli je to od zoubků. Co kdyby nebylo?

Další odpovědi
Nuk nuk

Záleží, za jak dlouhou dobu toto proběhlo. Překvapilo by mě kdyby dvouleté dítě zhublo o 3kg během krátké doby, např. 1 měsíce. Pokud ano, pak něco není v pořádku a určitě bych se poradila s lékařem.
Zuby sice mohou způsobit nechuť k jídlu, ale spíš momentální.