AVATAR666

Jak natočit video na počítači

prosím poradte .....

Nejlepší odpověď
alexandra

Můžete pořádně popsat co vlastně potřebujete????

Další odpovědi
GangstaHelper

To je zase jednou otázka na úrovni…

Pokud myslíte video třeba ze hry, na to je výborná aplikace Fraps.

Do verze 2 umožňovala neomezeně dlouhž záznam, ve videu byla napsána adresa programu (určitě jste už mnohokrát viděl).

Verze 3 umožňuje myslím záznam 15s, pak musíte nahrávání spustit znovu. Trojka mi připadá horší, než dvojka (náročnější na HW, seká se…)

Doporučuji sehnat verzi Fraps 2.9.2 By Boricuamafia.exe .
(Žádná adresa v obraze a neomezená délka).

Video uložené Frapsem se musí dále upravit, prevést na lepší formát.

Pokud chcete dělat videa z prostředí Windows a podobně, pak je tu freewarová aplikace od Microsoftu (jejíž název si bohužel nemohu vzpomenout :(