Avatar uživatele
david13

Jak natočit video k písničce

Ahoj, máme domácí úkol do informatiky, natočit video k libovolné písničce. Vybral jsem písničku ‚t.A.T.u. – not gonna get us‘,ale nevím co by se mělo na videu všechno dít. Nevíte o nějakých základních věcích?

PS: na videu by se aspoň párkrát mělo objevit jak kamarádka zpívá (ale nemá tam být pořád), jednoduše řečeno jaký by mělo mít toto video děj?? :)
Díky ;)
Doplňuji:
(Jsem z Brna, takže je tu možností dost)

Zajímavá 0 před 3719 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Musíš zapojit vlastní rozum, představivost, fantazii a sám něco vymyslet, těžko ti tu někdo bude vymýšlet osnovu k videu.
Mrkni na podobné videa na YT a nech se inspirovat :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Podle mne by mělo video nějak souviset s písničkou (textem), ne?
A DÚ má – zřejmě, procvičit (prověřit) tvou schopnost pracovat s programem na střih videa, ne? Pokud nemáte nějaký určený, doporučuju třeba Avidemux ( http://fixounet­.free.fr/avide­mux/ ).
😉
Natoč si několik vhodných videosekvencí a ty pak sestříhej-zkompiluj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Možností máš dost, máš vybranou píseň, její délku, dynamiku, akčnost a podle toho bys měl vybrat nějaký děj. Ten by sis měl nahrát a pak nějak upravit, sestříhat podle toho. Ve filmech je to asi opačně, napřed se udělá film a k tomu se složí hudba. Pokud je hudba rychlá, měl by být i rychlý děj, pokud je hudba pomalá, nebo její část, měl by být i děj pomalý. Nehodí se pohřební scéna a k tomu například hudba It´s my life od Bon Jovi – pokud nechceš točit komedii. Ty máš vybranou skladbu, snaž se obsah písně nějak dostat do děje videa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Asi nějaká střední škola, kde kantor vůbec netuší, co takový videoklip skutečně obnáší… Scénář, režii, zvukaře…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek