Jak natocit horor?

Mam v hlave napad na horor, mam ale nejakou sanci ,jak ho natocit?

Odpovědi
DoctorWho

Podle mě by bylo lepší, kdyby jsi to napsal jako knihu a pak někam poslal nebo třeba i komiks, pokud trváš na filmu, natoč nějaké scény a pak se podle videí nauč přes Adobe After Effect + přidej nějaké strašidelné zvuky a máš to :)

Mimochodem, klidně ten nápad sem napiš, bylo by to lepší..

Krakis

Stačí dát kameru do sněmovny nebo parlamentu-občas je to komedie,ale většinou horor.