[VorteX]

Jak natáčet s Fraps ? … Když zmáčku klávesu na natáčení nic se neděje jak to ?

Vým že je všude hodně tutoriálů ale na tuhle chybu sem zatím žádný nenašel tak prosím o pomoc předem děkuji …

Nejlepší odpověď
Braník

je blbost,že Fraps natáčí pouze ve hrách!!
natočí ti i video na seznamu.
Fraps musíš dobře nastavit,koukni na tento tutoriál
http://www.michal­vurm.cz/Video-Projekty/FRAPS-Jak-natacet-videa-z-her?km=a&pg=4

Další odpovědi
huxa

  1. fraps natáčí pouze ve hrách
  2. dej si zobrazit FPS, abys viděl, jestli ti nahrává či ne a také, kolik máš FPS
  3. pořádně si ho nastav

a 4. jestli ani jedno z toho nepomůže, napiš mi tvůj skype a já ti rád pomůžu :)
Doplňuji:
omlouvám se, Braník má pravdu, nevím, jak jsem takovou zhovadilost mohl napsat :)