Jak natáčet na xboxu?

Nejlepší odpověď
P.T.

Pokud jde o natáčení herních momentů, kdysi jsem se po tom taky pídil. Ve finále bylo několik možností, ze kterých jen pár bylo použitelných.

  1. DVD/HDD rekordér – propojit Xbox s rekordérem cinchovým AV kabelem, ten pak dalším způsobem s TV (HDMI, cinch, SCART).
  2. Externí TV karta – viz rekordér.
  3. Multimediální centrum – nejlépe s velkým HDD, které umí zaznamenávat HD obraz, tzn. s HDMI vstupem. Pokud bez HDMI vstupu, tak viz. rekordér.
  4. USB AV převodník – vypadá to jako flashka, která má cinch AV redukce. Xbox se pak propojí s tímto převodníkem, který je zapojen v PC. Obrovskou nevýhodou je, že promítá na monitoru AKTUÁLNÍ obraz,takže bys musel hrát vlastně na monitoru. Obraz promítá nějaký nahrávací a ovládací software v malém oknu. V malém proto, aby byly dostupné ovládací prvky (FF, REW, Pause, Play, REC, atd). Tahle varianta je dobrá, pokud mám záznam ze hry a nehraju naživo.