krpik

Jak nastreamovat satelit?

Potřebuji nějak udělat stream,abych mohl moje satelitní kanály příjmat na pc přes internet.
Děkuji

Odpovědi
postcd

satelitní přijímač (ta krabička), má obvykle nějaký výstup (do televize), podívej se jak se ten výstup/y jmenuje/í a zda existuje nějaká redukce možnost to napojit do PC. To bych zjistil tak že do googlu dám název toho konektoru a k tomu dám frázi: do počítače, do PC apod. nebo googlit. nahrávání z NAZEVKONEKTORU PC atd.

Rohlik

Legálně to nejde, protože tím porušíš svou smlouvu s poskytovatelem sat. programů o šíření televizních programů.