rady74

Jak nastavit zvuk na Win 10?

Nešel mi zvuk do sluchátek,tak jsem to nějak nastavil,ale zas když chci třeba na skype tak musím přes sluchátka.Ale když pustím film,tak zvuk v PC jede normálně,nevím jak to už mám nastavit,když reproduktory jedou v nastavení normálně.Možná dát výchozí nastavení,fakt nevím,poradíte někdo?děkuju

Nejlepší odpověď
Zbynas

Problém bych hledal spíše v ovladačích potažmo programu, přes který se ovladač dá spravovat. Pokud máš integrovanou zvukovou kartu Realtek (velice rozšířená), stáhni si ze stránek Realteku nejnovější ovladače s programem. Ten po instalaci a restartu kompu spusť (bývá to černá ikonka v panelu rychlého spuštění) a v nastavení zaškrtni něco při přepojení kabelů se zeptat, co se připojilo. A tam pak vybereš to, co tam je. Poté mi to fungovalo normálně.

Těžko jinak radit, když nenapíšeš, co máš za zvukovku a tak.

Takže jinak standartní rady – stáhni nové ovladače zvuku, restartni komp.

PS. jak píše někdo pode mnou, nejlepší řešení. Odinstalovat 10ky a nainstalovat 7čky. Ideál :)

Další odpovědi
AmazedWolf

Odinstalovat Win 10.

anonym

taky jsem to tak měl. navíc mi nešel vůbec zvuk na Youtube. po pár týdnech si to sedlo (automatické aktualizace) a šlo všechno jak má.