Pokročilý

Jak nastavit vyšši rozlišení?

Mám monitor benq G2220HD (grafika ATI HD 5700 series) zapojen pres D-sub s redukci na digi. Vcera vecer sem zapnul PC a rozhodilo mi to rozliseni na nejake nestandartni (sem zvykli na 1920x1080). To ovsem v nastavení ROZLISENI OBRAZOVKY nemam. Zkusil sem reinstalovat drivery, nepomohlo.
Dostal sem se do nastaveni Graf. karty, zde mohu nastavit rozliseni 1920x1080 ale pouze 30Hz místo 60Hz.

Shrnuti: Potrebuji se dostat k rozliseni 1920 x 1080 60Hz, ktere jsem drive pouzival. Dekuji
Doplňuji:
Ventilator se toci. Jako monitor mam zapsan: 1. Obecny monitor nepodporujici technologii PnP. Tim to byt nemuze? Chtel sem zkusit drivery na monitor ale nemohu zadne najit. Pres Catalyst Control Center to zmenit take nejde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Příčin by mohlo být vícero, já si bohužel myslím, že grafická karta je "načnutá," tj. polozkažená - mohlo se stát nějakou napěťovou špičkou a podobně - už jsem viděl 2×. Točí se ventilátor na kartě? Monitor bude v pořádku.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Pokročilý

registronic

PROBLEM NAPRAVEN!!! Je to usmevne ale jednalo se pouze o povytazeny kabel u monitoru :D. Dekuji za reakci.

Stříbrný

cochee

Tak to je fajn, ale divím se, že to jelo aspoň na půl plynu :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.