Lilix

Jak nastavit v Sony Xperia Tipo upomínku s upozorněním ?

Nastavím si upomínku,ale ona se nepřipomene,ne­zapípá,ani nezavibruje,i když mám zaplé zvuky.Nemůžu nikde najít,jak to nastavit.Poradíte někdo,prosím?díky.

Odpovědi
anonym

manuál str. 29 ► Nastavení – zvuk – výchozí oznámení a vybrat zvuk, potvrdit – hotovo
nebo strana 58 ► v kalendáři – nová událost (datum, čas, místo, popis, možnost opakování) – vybrat připomenutí pro událost, případně přidat (ikona „+“) a uložit. Při přiblížení se k času zahraje a zobrazí se ikona(datum).