beer

Jak nastavit v IE otevírání ve velkém okně?

Dával jsem IE do původního stavu a nyní se mně leccos otevírá jen v polovičním okně.. Kdysi jsem to dokázal odstranit, ale jak už nevím )) Od rána si už s tím hraju a ne a ne. Vidím vždy jen poloviční, jestli ho roztáhnu do celé plochy, nebo to udělám kliknutím na „maximalizovat“ je jedno, po zavření a opětovném otevření stránky zase vidím jen poloviční okno. Pochopitelně, pokud je již jedna stránka otevřena a maximalizována, ostatní se otevírají také velké. Nevíte jak na to? Díky !!
Doplňuji:
Hlada,
to je ono! Na ty pitomý Okna na sebe jsem zapomněl )) Díky moc!

Nejlepší odpověď
Hlada

Zobrazit Řádek nabídek
Na Hlavním panelu Okna na sebe
Otevřít jedno okno IE a roztáhnout ho pomocí myši do rohů
Ctrl + Soubor > Zavřít