balca

Jak nastavit upozornění na nový email SMSkou (Gmail) ?

Mám T-Mobile
Doplňuji:
právě že t_mobile to má aktivní až od března 2013 ;/

Odpovědi
anonym

těžko, google sám vás na to rozhodně smskou upozorňovat nebude, … kdyby každému každý nový mail posílal i smskami nejspíš by mohl už druhý den vyhlásit bankrot 🙂

cochee

V Gmailu vpravo nahoře je ikona „ozubené kolo,“ rozkliknutím se objeví menu, vyber Nastavení. Na nové obrazovce s prvky pro nastavení vyber nahoře modrý odkaz „Přeposílání a protokol POP/IMAP“ a dále na tlačítko „Přidat adresu pro přeposílání.“ Tam nastav mailovou adresu přidělenou od T-Mobile, neznám aktuální stav věci, protože jsem u jiného operátora, ale snad by se to mělo dát po registraci na t-zones.cz .
Doplňuji:
balca: aha, tak to jsem zase 100 roků za opicema 🙂 kdysi T-Mobile umožňoval registraci mailových adres @click.cz, ty jsou zrušeny, to vím a po nich fungovaly adresy ve tvaru @t-zones.cz, mysel jsem si, že existují dodnes, ale evidentně dopadly jako click. Obě fungovaly tak, že pokud se na ni poslal prostý mail, dorazil majiteli na mobil jako SMS. HakitoCZ: váš link je nefunkční, zkuste ho dát do Diskuze.

HakitoCZ

Toto se rozebírá na groups.google, doporučuji pročíst.

Zdroj: https://groups­.google.com/fo­rum/?fromgrou­ps=#!msg/gmail-gugcz/Hh6ZjYY­EIos/Fdfw1B-neSoJ