Pokročilý

Jak nastavit upozornění na nový email SMSkou (Gmail) ?

Mám T-Mobile
Doplňuji:
právě že t_mobile to má aktivní až od března 2013 ;/

Odpovědi:

Zlatý

těžko, google sám vás na to rozhodně smskou upozorňovat nebude, ... kdyby každému každý nový mail posílal i smskami nejspíš by mohl už druhý den vyhlásit bankrot :-)

Stříbrný

V Gmailu vpravo nahoře je ikona "ozubené kolo," rozkliknutím se objeví menu, vyber Nastavení. Na nové obrazovce s prvky pro nastavení vyber nahoře modrý odkaz "Přeposílání a protokol POP/IMAP" a dále na tlačítko "Přidat adresu pro přeposílání." Tam nastav mailovou adresu přidělenou od T-Mobile, neznám aktuální stav věci, protože jsem u jiného operátora, ale snad by se to mělo dát po registraci na t-zones.cz .
Doplňuji:
balca: aha, tak to jsem zase 100 roků za opicema :-) kdysi T-Mobile umožňoval registraci mailových adres @click.cz, ty jsou zrušeny, to vím a po nich fungovaly adresy ve tvaru @t-zones.cz, mysel jsem si, že existují dodnes, ale evidentně dopadly jako click. Obě fungovaly tak, že pokud se na ni poslal prostý mail, dorazil majiteli na mobil jako SMS. HakitoCZ: váš link je nefunkční, zkuste ho dát do Diskuze.

Pokročilý

Toto se rozebírá na groups.google, doporučuji pročíst.

Zdroj: https://groups.google.com/foru m/?fromgroups=#!msg/gmail-gugc z/Hh6ZjYYEIos/Fdfw1B-neSoJ

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.