SEMPAKO

Jak nastavit u Win 95 češtinu? :D

Dobrý den, našel jsem doma pc s win 95 a je v něm němčina, protože němčinu moc neumím tak bych tam potřeboval češtinu. Nevíte někdo jak?

Nejlepší odpověď
Roman71

Microsoft nedělá vícejazyčné mutace svých operačních systémů. Vždy je k dispozici jen jazyk té země, pro kterou je operační systém určený.

U Linuxu je to jiné. během instalace nebo i po ní, je možné kompletně změnit jazyk prostředí celého systému, navíc legálně a zdarma.

Další odpovědi
setapouch

Bohužel, to nepůjde, pokud nenajdeš instalační diskety češtiny. Není na to jiné nastavení.

jáára

přeinstalovat českým Win 98.