seira

Jak nastavit Skype, abych k němu byla přihlášená automaticky se spuštěním PC?

Nastavení Skypu
Doplňuji:
Syde a hanulko11, děkuju vám za rady. Obojí jsem měla odfajfkované. Nefungovalo mi to, protože jsem se před vypnutím PC ze Skypu odhlašovala. Taková blbost. Napadlo mě to až teď. Takže si Skypu nevšímat a on se sám bude vypínat a zapínat se zapnutím PC.

Nejlepší odpověď
Syd

A ještě při přihlašování zaškrtněte „přihlásit mě při spuštění skype“, aby se to nejenom spustilo, nýbrž jste byla i přihlášená.

Další odpovědi
hanulka11

v nástrojích mám nastaveno a odfajfkováno spustit skype při přihlášení na windows