vojta@super

Jak nastavit skipe?

Prosím vás pošlete mi odkaz jak nainstalovat skipe předem děkuji Vojta

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.skype-ke-stazeni-zdarma.info/sky­penavody.php

Další odpovědi
Děda Louda

Rád bych, ale nevím, co je skipe. Lyžování se už léta nevěnuji.

RQLM

musis na www.skype.com , tam se zaregistrujes a po ukonceni registrace ti to samo nabidne stahnuti samotny skype aplikace. aplikaci stahnes, nainstalujes a prihlasis se pomoci udaju, ktery sis zadal pri registraci…

snad bych jen dodal, ze skYpe se pise s Ypsilonem :)