funky

Jak nastavit roztáhnutí obrazu na celou obrazovku při menším rozlišení?

Mám notebook z grafikou ATI X1200, Windows 7. Ke grafice jsou aktuální ovladače + SW. Pokud spustím hru v nižším rozlišení jsou kolem obrazu černé okraje. Roztáhnutí lze nastavit v SW ke grafice (Catalyst Control Center), ale pouze jednorázově… Takže to musím nastavovat pokaždé před spuštěním hry. Chtěl bych aby to nastavení zůstalo na trvalo
Doplňuji:
řekněme mám prostředí windows nastaveno na 1280×800 což je plné rozlišení monitoru. Když spustím hru z rozlišením 800×600 tak bych chtěl aby se obraz roztáhl na celý monitor. Ovšem obraz zůstane jako malý obdelníček 800×600 uprostřed obrazovky ohraničený černým okrajem

Odpovědi
DDarent

nevim pořádně jak to myslíš ale nastavuješ počítač na to rozlišení nebo hru???

To se stává pouze u širokoúhlých obrazovek, takže zkuste nastavit hru na požadované rozlišení..... v nastavení by to rozhodně mnělo být!!! ani neznam hru, která by to nemněla.....