Jak nastavit region v programu DVDStyler?

Když si v programu dvdstyler vytvořím film a exportuji ho do .ISO souboru,
.ISO připojím do deamon tools a otevřu pžřehrání disku, Windows Media Player hlásí toto:Program Windows Media Player nemůže přehrát disk DVD, protože jeho přehrávání je pro danou oblast zakázáno. Musíte získat disk, který je určen pro vaši zeměpisnou oblast.
Jak mám dvd styler nastavit?
Je sice možnost to pustit ve VLC ale ne každý na škole ho má a já to mám prodávat.

Odpovědi
led

DVD region 2 Europa

Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/DVD_re­gion_code