Jahoda

Jak nastavit prohlížeč Google Chrome jako výchozí?

Pěkný večer.

Dlouhou dobu jsem používala prohlížeč Mozilla Firefox. Ale cca 3 měsíce používám Google Chrome. Problém je, že Mozillu Firefox mám stále jako výchozí prohlížeč, což je dost blbé Chtěla bych Google Chrome nastavit jako výchozí prohlížeč. Jenže nevím, jak toho docílit.

Poradíte? Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Radak

Já si ho nastavila v nastavení. Nahoře v pravém rohu pod červeným křížkem je nářadí-klíč, tam jsem zvolila možnosti a zaškrtla co jsem chtěla. Ale taky v nastavení počítače je Výchozí programy, Potom výchozí nastavení počítače a přístupu k programům a také je tam volba nastavení prohlížečů internetu. Ale tam to nastavené nemám, asi jsem to zatím nepotřebovala.

Další odpovědi
MILAN1961

Po nainstalování google otevřete,v pravém rohu máte symbol kláče tak na něj klikněte,vyberte možnosti a jste v nastavení a tam už si nastavíte jak ho budete potřebovat.

roxy52

Asi stáhnout a ono už vás to samo povede tím správným směrem aby to bylo výchozím prohlížečem-http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-chrome/

RomanP

po naistalovánií se chrome samo nastaví jako vychozí prohlížeč a nejde s tím potom hnout, toto google nedomyslel
Pokud už chrome v PC máte ta ve firefoxu kliknete na Nástroje – Rozšířené a dole v Nastavení systému odeberte možnost aby Firefox nebyl vyhozím prohlížečem a potvrďte