Zlatý

Jak nastavit prohlížeč Google Chrome jako výchozí?

Pěkný večer.

Dlouhou dobu jsem používala prohlížeč Mozilla Firefox. Ale cca 3 měsíce používám Google Chrome. Problém je, že Mozillu Firefox mám stále jako výchozí prohlížeč, což je dost blbé Chtěla bych Google Chrome nastavit jako výchozí prohlížeč. Jenže nevím, jak toho docílit.

Poradíte? Předem moc děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já si ho nastavila v nastavení. Nahoře v pravém rohu pod červeným křížkem je nářadí-klíč, tam jsem zvolila možnosti a zaškrtla co jsem chtěla. Ale taky v nastavení počítače je Výchozí programy, Potom výchozí nastavení počítače a přístupu k programům a také je tam volba nastavení prohlížečů internetu. Ale tam to nastavené nemám, asi jsem to zatím nepotřebovala.

Další odpovědi:

Bronzový

Po nainstalování google otevřete,v pravém rohu máte symbol kláče tak na něj klikněte,vyberte možnosti a jste v nastavení a tam už si nastavíte jak ho budete potřebovat.

Bronzový

Asi stáhnout a ono už vás to samo povede tím správným směrem aby to bylo výchozím prohlížečem-http://www.slunecnice.cz/…

Bronzový

po naistalovánií se chrome samo nastaví jako vychozí prohlížeč a nejde s tím potom hnout, toto google nedomyslel
Pokud už chrome v PC máte ta ve firefoxu kliknete na Nástroje - Rozšířené a dole v Nastavení systému odeberte možnost aby Firefox nebyl vyhozím prohlížečem a potvrďte

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.