koala

Jak nastavit připojení k Internetu po reinstalaci OS Windows 7?

Po reinstalaci OS Win 7 při nastavování internetového připojení PC hlásí, že chybí adaptér. (jinak vše běží, jak má). Děkuji

Nejlepší odpověď
setapouch

Pravdepodobne nejsou naisntalovane ovladace sitove karty, muzes overit ve spravci zarizeni – devmgmt.msc

Další odpovědi
Mozeq

Nainstalujte si ovladače, měli by být na CD, které jste dostala při koupi počítače. Nejčasteji to bývá CD pro základní desku počítače, protože dnes většinou je síťová karta integrována na základní desce. Na CD bývá napsáno Drives & Utilites a po vložení CD do mechaniky už Vás průvodce provede instalací. Doporučuji si nainstalovat všechny ovladače z CD, aby vše fungovalo jak má i přes to, že vše běží, jak má 🙂
Také existuje dobrý program jménem Drive Booster http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/dri­ver-booster/
který zkontroluje všechny ovladače v počitači a nabídne jejich aktualizaci.