Jak nastavit nestandardní rozlišení

potřebuji nastavit nestndardní rozlišení ve Win7, konkrétně 800x480 na NON-PnP LCD. Nějaký nápad??
Doplňuji:
Edit 27.11.09
Děkuji uživateli "honza19hk" za velmi odbornou odpověď, již dlouho jsem se tak dobře nezasmál.

To kazisvět: tato možnost nepřipadá v úvahu, jedná se o integrovanou Intel GMA 950, jejich panel je k ničemu. Šlo mi spíše o radu typu návodu na definici vlasního ovladače k NON-PNP monitoru s daným rozlišením.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Doporučuji vyzkoušet nastavení jinde než v nabídce nastavení rozlišení samotných Windows.
Já jsem řešil podobný problém a hodně nestandardní rozlišení jsem nakonec nastavil přes NVIDIA Control Panel. Takže mrkněte, zda k Vaší grafické kartě nemáte v počítači nainstalován řídíci panel, který toho umožní více než Win7. Pokud jej nemáte, skoro jistě jej najdete na stránkách výrobce grafické karty.

Další odpovědi:

Stříbrný

takže: když vlezeš na základní desku počítače hned vedle processoru je malý integrovaný obvod typu CMOS 204/95 U21.vyndej základní desku a velice opatrně vyjmi tuto součástku--je nasazená na spodku toho obvodu.Ten spodek je připájen takže bacha ať ho neurveš-mušíš vyndat jen tan vnitřek(je to malý obdélníček -černý)opiš si všechna čísla a údaje na něm napsané --jesli koncové číslo výrobního čísla je menší než 5 ,tak máš nižší rozlišení .Zajdi si do jakéhokliv většího počítačového servisu a řekni ať ti objedná tuto součástku ale s číslem větším něž 5(viz výše)čím vyšší číslo tím vyšší rozlišení!!
DÁVEJ SI POZOR NA NABITÝ KONDENZÁTORY NA DESCE A NESAHEJ NA NĚ JINAK TĚ ZABIJOU,A NIC NEZKRATUJ JINAK TI KOMP SCHOŘÍ

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.