tiktak

jak nastavit naramkove hodinky casio na radiovy signal?

hodinky g shock casio – chyti signal samy ale neco se na nich musi pripravit poradíte co?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podívat se do manuálu a pokud ho nemáte navštívit autorizovanou prodejnu,tam rádi poradí.

Další odpovědi
fortin

Na http://diplodoc­s.cz/znacka-uzivatelska-prirucka/CASIO vyhledat podobné hodinky. I když je jiný typ hodinek, ovládání je podobné. Dostat se do menu podržením jednoho tlačítka po dobu 7mi sekund. Pak to jde jak po másle. ± časové pásmo, narychtování času, aby se to naladilo samo, jazyk atd. Když se po restartu – výměně baterky hodinky neladí, udělají to o půlnoci samy. Ale nesmí být blízko počítače nebo něčeho co vyzařuje elektromagnetické signály. Vysílač je myslím v Anglii, tak tím směrem. Hodinky se mají položit k oknu.

fortin

MO0508-EB
Seznámení
Gratulace na vaši volbu tyto hodinky Casio. Chcete-li získat co nejvíce ze svého
nákup, ujistěte se, že se s tímto návodem a udržet ji na ruce pro pozdější reference
v případě potřeby.
Před použitím hodinky poprvé …
Některé hodinky jsou odeslány z továrny s časoměrných
zastavil, a second hand v 12 hodin. Stiskněte
tlačítko pro spuštění druhé ruky.
O této příručce
• Tlačítko operace jsou označené pomocí písmen zobrazeno
na obrázku.
• Každá sekce manuálu vám poskytuje
informace, které potřebujete k provedení operací v každé
režimu. Další podrobnosti a technické informace mohou být
nalézt v „Odkaz“ sekci.
Hodinová ručička
Minutová ručička
Datum
Second hand
Obecné Průvodce
• Hodinky jsou navrženy tak, aby funkce tlačítka se provádí po uvolnění
tlačítko, ne po stisknutí to.
• Použijte a B na přechodu z režimu na režim, jak je uvedeno níže.
Stiskněte tlačítko B.
Časoměřič Mode (Day)
Časoměřič Mode
(Den v týdnu)
Výsledek Receive Mode
Časoměřič Mode

Stiskněte tlačítko A.
Radio-řízené časomíry
Tyto hodinky dostane čas kalibrační signál a aktualizuje nastavení času změnit.
Čas kalibraci signálu zahrnuje jak standardní čas a Daylight Saving Time
(letní čas) dat.
• To watch je určen k vyzvednutí v době kalibrační signál vysílaný v Německu
(Mainflingen), Anglie (Rugby), Spojené státy (Fort Collins) a doba
kalibrační signály přenášeny v Japonsku.
Aktuální čas Nastavení
Tyto hodinky upravuje své nastavení času automaticky v souladu s časovým kalibrace
signal.You může také provést ruční postup pro nastavení času a data, kdy
nezbytná.
• První věc, kterou byste měli udělat po zakoupení tyto hodinky je specifikovat Váš dům
Časové pásmo, které je časové pásmo, kde se budete normálně používat hodinky. Více
informace naleznete v části „Chcete-li zadat Home Časové pásmo“ níže.
• Při použití hodinky mimo rozsah vysílače časového signálu, budete mít
nastavit aktuální čas ručně nastavení podle potřeby. Viz „časoměřič“ více
Informace o ruční nastavení času.
• doba USA kalibrační signál lze vyzvednout do hodinek, zatímco v severní
Amerika.

  • Pojem „Severní Amerika“ v této příručce se vztahuje na oblast, která se skládá z

Kanada, kontinentálních Spojených státech a Mexiku.
Chcete-li zadat Home časové pásmo

1. V časoměřič režimu, podržte B asi pět
sekund, dokud se aktuálně zvoleného časového pásma nezobrazí
na displeji. Toto je nastavení režimu.
• diferenciální GMT hodnota označuje čas
Rozdíl v hodinách mezi Greenwich Mean Time
a aktuálně vybraného časového pásma.
2. Stiskněte tlačítko pro výběr časové zóny, kterou chcete použít jako
Svůj domov Časové pásmo.
0 (GMT 0): Londýn
+1 (GMT + 1): Paříž, Berlín, Milán, Řím, Amsterdam,
Hamburk, Frankfurt, Vídeň, Barcelona, Madrid
+2 (GMT + 2): Praha
+9 (GMT + 9): Všechna města v Japonsku
Časové pásmo
E (GMT-5): New York, Detroit, Miami, Boston, Montreal
C (GMT-6): Chicago, Houston, Dallas / Fort Worth, New Orleans, Winnipeg,
México
M (GMT-7): Denver, El Paso, Edmonton, Culiacan
P (GMT-8): Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Seattle / Tacoma, Vancouver,
Tijuana
3. Stiskněte tlačítko B desetkrát k opuštění režimu nastavení.
• sledovat také návrat do režimu časomíry, pokud nechcete provádět žádné
provoz po dobu asi tří minut.
• Za normálních okolností by si hodinky ukazují správný čas, jakmile opustíte dům
Časové pásmo nastavení obrazovky. Pokud se tak nestane, měla by upravit automaticky po příštím
auto dostávat provoz (v noci). Můžete také provádět manuální
přijímat nebo můžete nastavit čas ručně.
• I když v době kalibrace signál obdržel správně, tam jsou časy, kdy někteří
analogové ruce nemusí uvádět správný čas. Pokud k tomu dojde, použijte
postupy v rámci „Nastavení Home Pozice“ zkontrolovat domácí pozice
ruce, a úpravy podle potřeby.
• sledovat obdrží čas kalibrační signál automaticky z platných
vysílače (v noci) a aktualizovat její nastavení změnit. Pro
Informace o vztahu mezi časovými pásmy (GMT diferenciální hodnoty) a
vysílače, viz „Vysílače“.
• Podívejte se na mapy podle „Recepce intervaly“ pro informace o příjem se pohybuje
na hodinky.
• Můžete vypnout čas příjmu signálu, chcete-li. Viz „Nastavení času a data
ručně "pro více informací.
Čas Kalibrace signálu
Existují dvě různé metody, které lze použít k přijímání čas kalibrační signál:
auto přijímat a manuální příjem.
• Automatické Příjem
S automatickým obdrží, hodinky obdrží čas kalibrační signál automaticky do
pětkrát denně. Při jakékoliv auto obdrží, je úspěšná, obdrží zbývající auto
operace nebyla provedena. Pro více informací viz "O Auto Přijmout“.
• Manuální Příjem
Manuální příjem umožňuje spustit době kalibrace obdržet ve spolupráci s tisku
tlačítko. Pro více informací viz „Ruční příjem“.
Důležité!
• Když se chystá přijmout čas kalibraci signálu, místo sledovat, jak
uvedeno v nedaleké ilustraci, s jeho 6 o'clock stranou směrem k oknu.
Ujistěte se, že nejsou žádné kovové předměty v okolí.
6 o'clock
• sledování by se neměly stát před špatným směrem.
• Správné příjem signálu může být obtížné nebo dokonce nemožné za uvedených podmínek
pod.
Uvnitř nebo
mezi
budov
Uvnitř
Vozidlo
Blízko
stavebnictví
místo, letiště, nebo
jiné zdroje
elektrických
hluk
Blízko high -
napětí
elektrická vedení
Mezi nebo
za
hor
Blízko
domácnost
spotřebiče,
kancelář
zařízení,
nebo mobilním
telefon
• příjem signálu je obvykle lépe v noci než ve dne.
• Doba kalibrace příjem signálu trvá dvě až sedm minuty, ale v některých
případech to může trvat tak dlouho, jak deset minut. Postarejte se, že nebudete provádět žádné
Tlačítko operace nebo přesunout zhlédnout během této doby.
• doba kalibraci signálu hodinky se pokusí zvednout závisí na jeho současné
Hlavní město nastavení kódu, jak je uvedeno níže.
Hlavní město kód
0 GMT
GMT +1, GMT +2
GMT + 9
E (GMT-5), C (GMT-6),
M (GMT-7), P (GMT-8)
Četnost
60,0 kHz
77,5 kHz
40,0 kHz
60,0 kHz
Vysílač
Ragby (Anglie)
Mainflingen (Německo)
Fukushima (Japonsko)
Fukuoka / Saga (Japonsko)
Fort Collins, Colorado
(Spojené státy)
Recepce Ranges
Rugby
Mainflingen
1500 km
500 km
Fort Collins
2000 mil
(3000 km)
600 mil
(1000 km)
1.000
kilometrů
1.000
kilometrů
Fukuoka / Saga
kilometrů
Fukushima
kilometrů
• Za dobrých podmínek pro přijímání, příjem signálu je možné v rámci okruhu kolem
1500 km (930 mil) od Mainflingen (Německo) nebo Ragby (Anglie)
vysílače.
• Ve vzdálenosti dále než asi 500 km (310 mil) od Mainflingen
(Německo) nebo Ragby (Anglie) vysílač může příjem signálu není možné
v některých obdobích roku nebo denních dobách. Rádiového rušení může také způsobit
problémy s příjmem. Strana 2

Provoz Průvodce 4304 4305
• Za dobrých podmínek pro přijímání, příjem signálu je možné v rámci okruhu
asi 2000 mil (3000 km) od Fort Collins (USA)
vysílače.
• Ve vzdálenosti větší míře, než asi 600 mil (1000 km) z Fort Collins
(USA) vysílač, signálu nemusí být možné v určitých
roční období nebo denní dobu. Rádiového rušení může také způsobit problémy s
recepci.
• Za dobrých podmínek pro přijímání, příjem signálu je možné v rámci okruhu
asi 1000 km (600 mil) od Fukuoka Fukushima a / Saga (Japonsko)
vysílače.
• Ve vzdálenosti dále než asi 500 km (310 mil) od Fukushima a
Fukuoka / Saga (Japonsko), vysílač, signálu nemusí být možné v průběhu
některých obdobích roku nebo denních dobách. Rádiového rušení může také způsobit problémy
s recepcí.
• Viz informace v části „Řešení problémů příjem signálu“ pokud se objeví
problémy s příjem signálu době kalibrace.
O Auto Receive
Hodinky získává čas kalibraci signálu automaticky až pětkrát denně.
Při jakékoliv auto obdrží, je úspěšná, zbývající auto dostávat operace nejsou
provedeny. Harmonogram příjmu (kalibrace krát) závisí na vaší současné době
Hlavní vybraného časového pásma, a zda je standardní doba letní čas, je
vybrali pro svou vnitřní Časové pásmo.
Your Home časové pásmo
Auto Receive Start Times
0 GMT
Standard Time
1:00 am 2:00 am 3:00 am 4:00 am 5:00 am
Daylight Saving Time 2:00 am 3:00 am 4:00 am 5:00 am Midnight
GMT +1
Standard Time
2:00 am 3:00 am 4:00 am 5:00 am
Daylight Saving Time 3:00 am 4:00 am 5:00 am Midnight
GMT +2
Standard Time
3:00 am 4:00 am 5:00 am Midnight 1:00 am
Další den
Daylight Saving Time 4:00 am 5:00 am Midnight 1:00 am 2:00 am
Následující den Následující den
GMT +9
Standard Time
Midnight 1:00 am 2:00 am 3:00 am 4:00 am
E (GMT –5) a Standard Time
Midnight 1:00 am 2:00 am 3:00 am 4:00 am
C (GMT –6) Daylight Saving Time
M (GMT-7)
P (GMT-8)
Midnight
1:00 am
Další den
Poznámka:
• Je-li dosaženo kalibrace, bude sledovat automaticky obdrží
kalibrační signál pouze v případě, že je buď časomíry Mode nebo přijímání Výsledek
Mode. Není-li provedena kalibrace je dosaženo během konfigurujete
nastavení.
• Automatické přijetí kalibraci signálu je navržen tak, aby se provádí v počátku
Ráno, když budeš spát (za předpokladu, že režim časoměřič čas je nastaven správně).
Před spaním na noc, odstraňte hodinky od zápěstí, a dal ho do
místo, kde může přijímat signál snadno.
• sledovat obdrží kalibrační signál pro dva-desetminuta každý den, kdy
časoměřič čas v režimu dosáhne každý kalibrační časů. Neprovádějte
jakéhokoliv tlačítka operace do deseti minut před nebo po jednom z kalibrace
krát. Přitom může ovlivňovat správné kalibrace.
• Nezapomeňte, že příjem signálu kalibrace závisí na aktuální čas
Časoměřič Mode. Přijímat transakce bude provedena vždy na displeji
ukazuje některé z kalibrace doby, bez ohledu na to, zda zobrazené
čas je vlastně správný čas.
Slabý
Silný
(Úroveň 0)
(Level 3)
Přijímání ukazatel
O Příjem Ukazatel
Přijímací indikátor ukazuje sílu signálu kalibrační obdržel. Pro
nejlepší příjem, se nenechejte hodinky v místě, kde je signál
nejsilnější.
Přijímající indikátor je zobrazen, zatímco auto nebo manuální přijímat je v provozu
pokroku.
• Použijte obdrží ukazatel jako vodítko pro kontrolu síly signálu a pro nalezení
Nejlepší místo pro sledování průběhu signálu.
Chcete-li provést ruční příjem

1. Místo hodinky na stabilní povrch, takže jeho 6 o'clock stranu
stojí na okně.
2. Podržte asi dvě sekundy, dokud
R0
začíná
blikat na displeji.
• z druhé ruky bude pohybovat do 12 hodin a zůstat tam
zatímco skutečný příjem je ve vývoji.
• hodinu a minutu ruce i nadále udržovat čas
normálně.
• Doba kalibrace příjem signálu trvá dva až deset
minut. Postarejte se, že nebudete provádět žádné tlačítko
operace nebo přesunout zhlédnout během této doby.
• Je-li příjem je úspěšný, je na displeji zobrazen čas
které obdržely, byla úspěšná.
• sledovat vstoupí časomíry režimu pokud stisknete
Nebo pokud nechcete provést žádné operace pro tlačítko
asi tři minuty.
Přijímání
Dostávat úspěšné
• Je-li příjem je neúspěšný, na displeji se zobrazí „
xx
“.
Hodinky vstoupí časomíry režimu bez
změna nastavení doby, když stisknete, nebo pokud nemáte
provádět veškeré operace tlačítko po dobu asi tří minut.
Dostat se nezdařilo
Poznámka:
• Chcete-li dostávat operaci přerušit a vrátit se do časomíry režimu, stiskněte tlačítko.
Prohlížení Nejnovější příjem signálu výsledky
Můžete použít Příjem Výsledek Mode zkontrolovat, zda je příjem signálu byl proveden
správně.
Chcete-li zjistit nejnovější výsledky příjem signálu
Zadejte Výsledek Receive Mode.
• Je-li příjem je úspěšný, je na displeji zobrazen čas
které obdržely, byla úspěšná. Není-li dostávat
úspěšná, na displeji se zobrazí „
xx
“.
• Pro návrat do časomíry režimu, stiskněte tlačítko.
• Máte-li nastavit čas nebo datum nastavit manuálně,
displeji se zobrazí „
xx
“.
Příjem signálu Řešení problémů
Podívejte se na následující body, pokud máte problémy s příjem signálu.
• hodinky není v časomíry
Režim, nebo výsledek Receive Mode.
• aktuální Home časové pásmo
nastavení není jeden z následujících: 0,
+1, +2, +9, E (GMT-5), C (GMT-6),
M (GMT-7) nebo P (GMT-8)
• Můžete změnit nastavení času
ručně.
• jste úpravě nastavení hodinky
když auto dostávat start krát
bylo dosaženo.
• Jste lisované a zároveň přijímat signál
byla v průběhu.
Nelze
provést
manuální
dostávají.
Auto obdržet
není
provedeny
Úspěšně
( „
xx

zobrazena).
• Zadejte časomíry Mode
a zkuste to znovu.
• Vyberte 0, +1, +2, +9, E (GMT

  • 5), C (GMT-6), M (GMT-7)

nebo P (GMT-8) jako domovskou
Časové pásmo.
• Proveďte manuální signál
obdržet nebo počkat do příštího
auto signál přijímat provoz
probíhá.
• Zkontrolujte, zda
Hodinky jsou v místě, kde je
může přijímat signál.
Co byste měli dělat
Problem
Pravděpodobná příčina
• Další informace viz „Důležité!“ Pod „Čas Kalibrace signálu“
a „Radio-řízené časomíry opatření“.
Nastavení času
je nesprávné
následující
signálu
recepci.
• Hlavní nastavení časového pásma není
správný pro danou oblast, kde jste
používat hodinky.
• domácí pozice rukou je
pryč.
• Vyberte správný Home
Časové pásmo.
• Zadejte Home Position
Úprava režimu a upravit
výchozí polohy.
Úpravě Home Pozice
Je-li čas a datum se mýlí i po signálu době kalibrace
obdržel normálně, použijte následující postup přizpůsobit své pozice.
Chcete-li nastavit domácí pozice

1. Zatímco v časomíry režimu, podržte klávesu A a B
asi pět sekund.
• analogový ruce nevedou během doma
poloh.
2. Podívejte se na pozici druhé ruky.
• z druhé ruky výchozí polohy je správná, pokud to je
ukázal na 12 hodin.
• Je-li druhé straně není ukazoval na 12 hodin, je
Znamená to, že její výchozí polohy vypnuto. Pokud se tak stane,
stiskněte tlačítko pro pohyb druhé straně ve směru hodinových ručiček v jedno -
druhý kroky, dokud se body v 12 hodin.
• Přidržením po dobu více než dvě sekundy příčiny
rukama pohybovat vysokou rychlostí. Lisování znovu
zastaví ruce.

12 o'clock
Správná second hand
výchozí polohy
3. Stiskněte tlačítko B na zálohu na hodinu a minutu ruku domů
poloh.
• Je-li aktuální hodinu a minutu straně zarovnání je správné,
oba budou pohybovat do 12 hodin.
4. Zkontrolovat polohu hodinu a minutu ruce.
• Je-li hodinu a minutu ruce nejsou ukazoval na 12
hodin, to znamená, že jejich pozice je mimo domov. Pokud tato
se stane, stiskněte tlačítko pro pohyb hodinu a minutu
rukou ve směru hodinových ručiček v 20-druhý kroky, dokud bod
ve 12 hodin.
• Přidržením po dobu více než dvě sekundy příčiny
rukama pohybovat vysokou rychlostí. Lisování znovu
zastaví ruce.
5. Stisknutím B východy výchozí polohy nastavení režimu
a vstupuje do časomíry Mode.

Správné hodiny
a minutová ručička
výchozí polohy
12 o'clock
Časoměřič
Použijte časoměřič režim pro nastavení a zobrazení aktuální
čas a datum. Tato část také vysvětluje, jak nastavit
aktuální datum a čas ručně.
• Pokud se stanete zmatená a ztratit cestu, během
Následující postupy, jednoduše řečeno dívat dolů a do
neprováděly žádné operace tlačítko po dobu asi tří
minut. To způsobí, hodinky pro vstup do
Časoměřič Mode (označeno normální-druhá
pohybu druhé ruky) automaticky. Po tom,
můžete zkusit provedení manuální nastavení řízení
znovu od začátku.
• Všechny operace v této části jsou prováděny v
Časoměřič Mode.
Hodinová ručička
Minutová ručička
Datum
Second hand
Časoměřič
Režim
Podržte B.
Stiskněte tlačítko B.
Den
Týden Jazyk
Auto Receive
Měsíc
Den
Hodina
Sekund
Diferenciální GMT
Hodnota
Zápisy
DST
Rok
Chcete-li nastavit čas a datum ručně

1. V časoměřič režimu, podržte B asi pět
sekund.
• To způsobí, že se z druhé ruky k přesunu do 12 hodin.
• hodinu a minutu ruce se nepohybují v režimu nastavení.
2. Stiskněte tlačítko B na cyklu pomocí nastavení v pořadí jsou
pod.

12 o'clock Page 3

Provoz Průvodce 4304 4305
3. Vyberte nastavení, které chcete změnit, a pak použijte ji změnit, jak je uvedeno
pod.
Obrazovka
Postupujte takto:
Prochází přes časová pásma
Přepínat mezi Daylight Saving Time (
), Standard
Čas (
), Nebo Auto DST (
)
Reset sekund
Změnit hodina
Změnit minut
Změnit rok
Změnit měsíc
Postupujte takto:
Stiskněte tlačítko A.
Změna den
Prochází přes den v týdnu jazyků
: Angličtina
: Španělština
: Francouzština
: Němčina
: Italština
Přepínač signál přijímat na auto (
) A vypnutí (
)
(Toto nastavení je možné pouze u časových pásem, které podporují
čas kalibrace příjem signálu.)
Stiskněte tlačítko A.
• Při nastavování den, hodinky automaticky vynechá dnů (30 a 31), které jsou
nejsou zahrnuty do aktuálně vybraného měsíce. Pokud nemůžete zvolit 30 nebo 31, když
chcete, zkontrolujte, zda je správné měsíc je vybráno.
4. Stiskněte tlačítko B ukončíte režim nastavení.
• To způsobí, že se ruce přejít na aktuální čas a obnovit normální pohyb.
Poznámka:
• Další informace naleznete v části „Daylight Saving Time (DST)“ níže.
• auto dostávat nastavení se používá pro příjem signálu čas kalibraci pouze. Viz "O
Auto Přijmout "pro podrobnosti.
Daylight Saving Time (DST)
Daylight Saving Time (letní čas) zálohy nastavení času o jednu hodinu od
Standard Time. Pamatujte si, že ne všechny země, nebo dokonce místních oblastí použití Daylight
Úspora času.
Čas kalibrační signály vysílané Mainflingen (Německo), Rugby
(Anglie), nebo Fort Collins (USA) zahrnuje jak standardní čas a DST
údajů. Když je auto DST nastavení zapnuto, hodinky přepíná mezi standardními
Čas a DST (letní čas) automaticky v souladu s signálů.
• doba kalibrační signály vysílané a Fukuoka Fukushima / Saga (Japonsko)
nejsou zahrnuty údaje letní čas.
• Výchozí nastavení je Automaticky DST DST (
V
), Kdykoli zvolíte 0, +1, +2, E (GMT

  • 5), C (GMT-6), M (GMT-7), nebo P (GMT-8) jako vnitřní směrovací City.

• Pokud narazíte na problém přijímání čas kalibraci signálu ve vaší oblasti, je
asi nejlepší přepínat mezi standardní čas a Daylight Saving Time (léto
času) ručně.
Ke změně letního času (letní čas), kterým se

1. V časoměřič režimu, podržte B až do aktuálně zvoleného časového pásma
zobrazí na displeji. Toto je nastavení režimu.
2. Stiskněte tlačítko B a nastavení DST obrazovka.
3. Použijte k cyklu pomocí nastavení letního času v pořadí je uvedeno níže.
4. Když chcete, je nastavení, stiskněte B devětkrát opustíte nastavení
obrazovka.
Auto DST (
V
)
DST off (
O
)
DST o (
V
)
Reference
Tato sekce obsahuje podrobnější technické informace a sledovat provoz.
To také obsahuje důležité bezpečnostní opatření a poznámky o různých funkcí a
funkce tohoto dohledu.
Auto Návrat Features
• Pokud necháte hodinky na výchozí pozici pro přizpůsobení režimu po dobu tří
minut bez nutnosti provádět jakékoli operace, vrátí se do režimu časomíry
automaticky.
• Pokud nechcete provést žádné operace po dobu asi tří minut, zatímco režim nastavení je
vybrána, bude sledovat opuštění režimu nastavení automaticky.
Tlačítko Načasování operace
Hodinky jsou navrženy tak, aby funkce tlačítka se provádí po uvolnění
tlačítko, ne po stisknutí to.
Scrolling
• Tlačítko se používá ke změně nastavení ručně nastavení v různých režimech. Ve většině
případech bude podržíte tlačítko start high-rychlost pohybu platných
ruka (y).
• High-speed pohyb rukou bude pokračovat, dokud se dokončuje 12-hodinový cyklus,
nebo do stisknutí tlačítka zastavit.
Radio-řízené časomíry Preventivní opatření
• silný elektrostatický náboj může mít za následek špatné současné době soubor.
• I když jsou hodinky v rozsahu příjmu vysílače, signál
Recepce bude možné, pokud je signál blokován horách nebo jiných geologických
formací mezi hodinek a zdroj signálu.
• příjem signálu je ovlivněna počasím, atmosférické podmínky, a sezónní
změny.
• doba kalibrační signál odrazí od ionosféry. Z tohoto důvodu tyto faktory
jako změny v odraznosti ionosféry, stejně jako pohyb
ionosféra do vyšších nadmořských výšek v důsledku sezónních atmosférických změn, nebo v době
den se může změnit rozsahu příjmu signálu a příjem dočasně
nemožné.
• I když v době kalibrace signál obdržel správně, může způsobit určité podmínky
nastavení doby, které mají být pryč až o jednu sekundu.
• aktuální nastavení času v souladu se signálem době kalibrace přednost
v kterémkoli okamžiku nastavení provést ručně.
• hodinky jehož cílem je aktualizovat datum a den v týdnu automaticky
období leden 1, 2001 do December 31, 2098. Stanovení data v době, kdy
kalibrační signál může být provedena od 1.ledna 2099.
• To watch může přijímat signály, které rozlišují mezi přestupné roky a non-skok
let.
• Pokud jste v oblasti, kde správný čas kalibrace příjem signálu není možné,
dívat pořád čas s přesností ± 20 sekund za měsíc za běžné teploty.
• Pokud máte problémy s vlastní příjem signálu doby kalibrace, nebo-li čas
, kterým se mýlí po příjmu signálu, zda váš dům časové pásmo (GMT
diferenciál) nastavení.
Toto jsou výchozí tovární nastavení pro toto nastavení.
Modul 4304: GMT +1.0
Modul 4305: GMT 0,0
• Chcete-li zjistit počet modul hodinky, podívejte se na jeho
zadní kryt. Číslo Module (4304 nebo 4305) je
vyryté uvnitř krabice na zadní straně obálky.
Vysílače
Čas kalibrační signál obdržel tyto hodinky závisí na tom, v současné době
vybraných domů časové pásmo.
• Je-li vybrán časové pásmo v USA, hodinky dostane čas kalibraci signálu
přenášena z USA (Fort Collins).
• Je-li vybrán japonský časovém pásmu, hodinky dostane čas kalibrace
signálu vysílaného z Japonska (Fukuoka Fukushima a / Saga).
• Je-li vybrán evropského časového pásma, hodinky obdrží době kalibrace
přenášené signály z Německa (Mainflingen) a Anglii (Rugby).
V následujících tabulkách jsou recepce prioritou Evropské signály.
Modul 4304
Modul 4305
V tomto případě:
První signál hledání po operaci
tovární nastavení jsou v platnosti.
První signál hledání po operaci
Home časové pásmo bylo
změnilo.
Hodinky to:

  1. Kontroly signál Mainflingen první.
  2. Pokud je signál Mainflingen nelze

obdržel, kontroluje signál ragby.

  1. Kontroly signál Rugby první.
  2. Pokud je signál ragby nelze přijímat,

Kontroly signál Mainflingen.
V tomto případě:
První signál hledání po operaci
tovární nastavení jsou v platnosti.
První signál hledání po operaci
Home časové pásmo bylo
změnilo.
Hodinky to:

  1. Kontroly signál Rugby první.
  2. Pokud je signál ragby nelze přijímat,

Kontroly signál Mainflingen.

  1. Kontroly signál Rugby první.
  2. Pokud je signál ragby nelze přijímat,

Kontroly signál Mainflingen.
Časoměřič
• rok lze nastavit v rozmezí 2001 – 2098.
• hodinek stavěný z-do plně automatický kalendář činí příspěvky na jiný měsíc
délek a přestupné roky. Až nastavíte datum, mělo by být žádný důvod ke změně
, leč poté, co jste hodinky baterie vyměnit.
• aktuální čas ve všech časových pásmech v časomíry režim se vypočítá
souladu s Greenwich Mean Time (GMT) diferenciální každé zóny, na základě
o vašeho domácího týmu nastavení časového pásma.
• GMT rozdíl se vypočte jako hodinky založené na univerzální koordinovaný čas
(UTC *) údaje.

  • UTC, je svět-široký vědecký standard měření času. Je založen na

pečlivě udržován atomová (cesium) hodiny, které udržují čas s přesností na
mikrosekund. Sekund skoku se přidávají nebo odečíst za nezbytné, aby UTC
synchronně s rotací Země. Referenčním bodem pro UTC, je Greenwich,
Anglie.
Displej
GMT
Velkých měst ve stejném časovém pásmu
Ukazatel *
Diferenciální
(Dopisy v závorce jsou kódy města .*
)
Časové pásmo Tabulka

  • 11,0
  • 10,0
  • 09,0
  • 08,0
  • 07,0
  • 06,0
  • 05,0
  • 04,0
  • 03,0
  • 02,0
  • 01,0

+00,0
+01,0
Pago Pago (PPG)
Honolulu (HNL), Papeete
Anchorage (ANC), Nome
Los Angeles (LAX), San Francisco, Las Vegas, Vancouver,
Seattle / Tacoma, Dawson City
Denver (DEN), El Paso, Edmonton
Chicago (CHI), Houston, Dallas / Fort Worth,
New Orleans, Mexico City, Winnipeg
New York (NYC), Montreal, Detroit, Miami, Boston,
Panama City, Havana, Lima, Bogota
Caracas (CCS), La Paz, Santiago, Port Of Spain
Rio De Janeiro (RIO), Sao Paulo, Buenos Aires, Brasilia, Montevideo
Praia (RAI)
Londýn (LON), Dublin, Lisabon, Casablanca, Dakar, Abidjan
Paříž (PAR), Miláno, Řím, Madrid, Amsterdam, Alžír, Hamburg,
Berlin (BER), Frankfurt, Vídeň, Stockholm
+02,0
+03,0
+04,0
+05,0
+06,0
+07,0
+08,0
+09,0
+10,0
+11,0
+12,0
Cairo (CAI), Jeruzalém (JRS), Helsinki, Istanbul, Bejrút, Damašek,
Kapské Město, Praha
Jeddah (JED), Kuvajt, Rijád, Aden, Addis Abeba, Nairobi, Moskva
Dubaj (DXB), Abu Dhabi, Muscat
Karáčí (KHI), Muž
Dhaka (DAC), Colombo
Bangkok (BKK), Jakarta, Phnom Penh, Hanoj, Vientiane
Hong Kong (HKG), Singapur, Kuala Lumpur, Peking, Taipei, Manila,
Perth, Ulaanbaatar
Tokyo (TYO), Soul, Pchjongjang
Sydney (SYD), Melbourne, Guam, Rabaul
Nouméa (NOU), Port Vila
Wellington (WLG), Christchurch, Nadi, Nauru Island
• Na základě údajů z prosince 2004.
*
Zobrazení ukazatele a městské kódy jsou označeny na zadní kryt hodinek. Page 4

Provoz Průvodce 4304 4305
Days of the Week
Neděle
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota