lorwynes

Jak nastavit na fb tu ikonku telefonku v chatu?

Mám mobil HTC Wildfire S s androidem a potřeboval bych vědět, jak mohu nastavit aby když jsem online na facebooku na mobilu aby se tam lidem objevovala ta ikonka s telefonem v chatu ? Moc bych to potřeboval. Snad chápete, co tím myslím. Vždy se tam objeví buď to zelený kolečko s nápisem mobil, ale chci tam ten obrázek mobilu. Děkuji

Odpovědi
Likafina

Vypni si na mesengeru chat a bude tam vzdy jen mobil a aktivní před a počet minut – čili nebudeš svítit zeleně a online – to co popisujes. Když zapnes mesenger tak úplně nahoře ikonka uprostřed.